Hizmetlerimiz

Fuar ve organizasyon transferlerinde yorgunluğunu ve karmaşıklığını en aza indirerek sizler için profesyonel bir ulaşım sağlıyoruz.
Uzman ekibi ve yüksek kalite standartlarında donatılmış her çeşit konfora sahip 10 adet son model VIP araç filosu bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz için müşteri memnuniyeti odaklı, en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.
Düzgün Seyahat  konforlu ve günümüzün teknolojisine uyum sağlayan araçları seçmektedir. Ayrıca bütün araçlarımız trafik ve karayolları yönetmeliğine uyumludur.
Uçakla başladığınız tatil ulaşımınızın ardından alan ile tesis arasındaki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçlarıyla sağlanıyor.  Son model VIP araçlarımızla kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Özel günlerde araç tahsis hizmetini şirketiniz için veya aileniz için kutlama, gezi, eğitim, davet veya organizasyonunuzu dakik, güvenli ve konforlu olarak sağlamaktayız.
Özel lüks vip araç kiralama ve havaalanı karşılama hizmetleri iş adamları, onların aileleri, vip turistler, turist kafileleri, kongre misafirleri, diplomatlar, vb. için titizlikle yapılmaktadır. Misafirlerimizi vip minibüs ile vip transfer gerçekleştiriyoruz.
Hemen Teklif Alın